↑ Powrót do Grupa III Smoki

październik 2014

RODZINNY FESTYN

Zgodnie z przedszkolną tradycją wraz z rozpoczęciem się jesieni zaprosiliśmy wszystkich rodziców do wspólnej zabawy podczas Jesiennego Festynu. W tym roku nasza grupa zaprezentowała choreografię do 2 utworów: Magic in the air i Chocolate oraz zaśpiewała piosenkę „Wiatr psotnik”. Następnie każdy przedszkolak wraz z rodzicami mógł wziąć udział w ciekawych konkurencjach, rozwijać swoje zdolności plastyczne, pomalować buzię, zagrać w bule lub pokonać tor przeszkód. Cała impreza została uwieńczona poczęstunkiem. Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i przepyszne ciasta.

 

DSC_0035

DSC_0064DSC_0058

 

AKCJA CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Serdecznie dziękujemy mamie Zosi za przybliżenie nam przygód zapisanych na kartach książki „Księżniczki i Smoki”. To był naprawdę mile spędzony czas, podczas którego z zaciekawieniem słuchaliśmy kolejnych historii i prosiliśmy o jeszcze więcej.

20141002_130151

 

 

WYCIECZKA DO PARKU EDUKACYJNO-ROZRYWKOWEGO „DELI”

Podczas wycieczki odwiedziliśmy mini ZOO. Gdzie spotkaliśmy zwierzęta domowe, jak również alpaki i kangury. Dowiedzieliśmy się, jakie mają upodobania i zwyczaje. Widzieliśmy także zwierzęta prehistoryczne takie jak: mamut, tur oraz odkryliśmy niesamowity świat gigantycznych owadów. Następnie wyruszyliśmy w podróż po różnych zakątkach świata i stanęliśmy obok najważniejszych światowych zabytków. To było naprawdę pouczająca, pełna odkryć wycieczka. Nie zabrakło też dobrej zabawy w Sali rozrywek. Wycieczka była bardzo ciekawa, pełna atrakcji. Wracaliśmy do przedszkola trochę zmęczeni, ale w bardzo radosnych nastrojach.

DSC_0388DSC_0374DSC_0370DSC_0339

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Jako najstarsza grupa 14. paździrnika. zaprezentowaliśmy wszystkim przedszkolakom oraz pracownikom inscenizację wiersza J. Brzechwy „Grzyby” oraz złożyliśmy życzenia wszystkim pracownikom z okazji ich święta.

 

20141014_093900

 

ZAJĘCIA OTWARTE „KOSMOS”

W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 84 zostały zorganizowane zajęcia otwarte, podczas których dzieci zapoznały się z najważniejszymi informacji związanymi z układem słonecznym.

 

DSC_0537DSC_0510DSC_0532