↑ Powrót do Grupa III Smoki

wrzesień 2014

NAWIĄZYJEMY NOWE ZNAJMOŚCI

W piątek 12-go września odwiedziliśmy swoich rówieśników z Przedszkola Nr 188. Podczas spotkania nawiązaliśmy nowe znajomości. Po czym wspólnie w Osiedlowym Domu Kultury „Dębczak” ćwiczyliśmy układ taneczny oraz piosenki, które razem wykonamy na Ogólnopolskim Dniu Przedszkolaka . STARSZAKI wrzesień2 STARSZAKI wrzesień

 

CZERWONY DZIEŃ

23. września obchodziliśmy Pierwszy Dzień Jesieni. Wszyscy w tym dniu przyszli do przedszkola ubrani na czerwono. Wspólnie bawiliśmy się przy dźwiękach muzyki, rozwiązywaliśmy jesienne zagadki oraz wypełnialiśmy jesienny kosz zrobionymi przez nas jabłkami.

DSC_0126DSC_0163DSC_0195

 

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Wspólnie z dziećmi z innych poznańskich przedszkoli świętowaliśmy „Dzień Przedszkolaka”. Uroczystość odbyła się w hali widowiskowo-sportowej „Arena”. Każda dzielnica miała swój kolor i przedstawiła własny układ taneczny. My zatańczyliśmy do przeboju The Beatles „Yellow Submarine”. Uroczystość była bardzo kolorowa i pełna zabawy. Wszyscy wracaliśmy do przedszkola pełni radości.

DSC_0257DSC_0237

 

FILHARMONIA POMYSŁÓW

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym gościliśmy u nas muzyków z Filharmonii Pomysłów. Przygotowany przez ich koncert jak zawsze był bardzo ciekawy i w humorystyczny sposób wprowadził przedszkolaki w świat muzyki. Tym razem wspólnie z ROBO-Robocikiem szukaliśmy drzwi do Krainy Muzyki.

DSC_0277DSC_0280